Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 567 W, černý - W103-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
567 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios o rozměrech 1200 x 500 mm je skvělou volbou pro ty, kteří oceňují moderní design a účinnost vytápění. Díky výkonu 567 W rychle a rovnoměrně ohřeje každou koupelnu. Vysoce kvalitní ocel zaručuje trvanlivost a černý povrch RAL 9005 dodává eleganci. Radiátor je odolný proti korozi a má třídu reakce na oheň A1. Lze jej připojit ze čtyř stran a instalovat topnou tyč. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 567 W
Připojení:
- 4xG ½″ z vrchu a ze zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
567 W
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
567 W
Šířka - 500 mm - ()