Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, černý - W103-1800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
844 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios je ideálním řešením pro moderní interiéry. Jeho impozantní rozměry 1800x500 mm a topný výkon 844 W zajišťují vynikající účinnost a pohodlné teplo. Vyroben z odolné oceli, dokončen v elegantní černé barvě RAL 9005, je odolný proti korozi díky vysoce kvalitní lakované vrstvě. Radiátor nabízí možnost instalace topné tyče a má různé možnosti připojení. Sada obsahuje nezbytné montážní příslušenství, což činí instalaci velmi snadnou.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,27 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 844 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
844 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-70
1800 mm
500 mm
844 W
Šířka - 500 mm - ()