Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, antracit - W103-1800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
844 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios, moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, je spojením stylu a funkčnosti. Díky výkonu 844 W poskytuje příjemné teplo i ve velkých koupelnách. Vyroben z pevné oceli a pokryt odolným nátěrem proti korozi, zaručuje trvanlivost na dlouhá léta. Antracitová barva RAL 7016 dodává eleganci. Snadná montáž s pomocí přiloženého montážního setu nabízí flexibilitu při připojení a možnost instalace topného tělesa.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,27 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 844 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr, odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
844 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-66
1800 mm
500 mm
844 W
Šířka - 500 mm - ()