Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, antracit - W103-1800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
990 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je vynikající volbou do každé koupelny. Tento koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 990 W nejen efektivně vytápí místnost, ale také se elegantně prezentuje v moderní barvě antracit RAL 7016. Vyrobený z oceli, s maximální pracovní teplotou do 95 °C a pracovním tlakem 0,6 MPa, vyniká odolností proti korozi díky trvanlivé lakové vrstvě. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu a odvzdušňovač, což usnadňuje montáž.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 16,36 kg
Objem: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 990 W
Přípoje:
- 4xG ½" shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
990 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-66
1800 mm
600 mm
990 W
Šířka - 600 mm - ()