Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, černý - W103-1800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
990 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Helios je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Díky výšce 1800 mm a šířce 600 mm perfektně zapadá do moderních interiérů. Černá ocel s reakcí na oheň A1 zajišťuje nejen stylový vzhled, ale také nejvyšší bezpečnost. Topný výkon 990 W při provozní teplotě do 95 °C zaručuje účinnost, a materiál odolný proti korozi zvyšuje trvanlivost. Montáž a obsluha jsou snadné díky přiloženým doplňkům a možnosti instalace topného tělesa.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 16,36 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 990 W
Připojení:
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
990 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-70
1800 mm
600 mm
990 W
Šířka - 600 mm - ()