Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, bílý - W103-0800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
381 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je funkční koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 500 mm a výkonu 381 W, který se dokonale hodí do každé moderní koupelny díky elegantní bílé barvě RAL 9016. Vyroben z oceli o hmotnosti 6,67 kg, poskytuje spolehlivost a trvanlivost. Jeho maximální pracovní teplota je 95 °C a reakce na oheň je klasifikována na úrovni A1. Navíc vysoká kvalita lakovaného povrchu zajišťuje odolnost proti korozi a možnost montáže topného tělesa zvyšuje jeho všestrannost. Sada obsahuje všechny potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,67 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 381 W
Připojení:
- 4xG ½“ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoká kvalita, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
381 W
Návod k obsluze
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-20
800 mm
500 mm
381 W
Šířka - 500 mm - ()