Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 844 W, bílý - W103-1800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
844 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je koupelnový radiátor s impozantními vlastnostmi, zajišťující nejen moderní vzhled, ale také účinnost vytápění. Model o rozměrech 1800 x 500 mm nabízí topný výkon 844 W, což zaručuje dostatečný tepelný komfort v koupelně. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, natřeno na bílo (RAL 9016), se vyznačuje odolností vůči korozi díky trvanlivému nátěru. Snadná montáž je zajištěna sadou příslušenství a volitelná montáž topného tělesa zvyšuje funkčnost. Maximální provozní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. Mexen Helios váží 14,27 kg a má reakci na oheň třídy A1.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,27 kg
Objem: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 844 W
Přípojky:
- 4xG ½″ zhora i zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoká kvalita, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
844 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-20
1800 mm
500 mm
844 W
Šířka - 500 mm - ()