Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 667 W, chrom - W103-1800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
667 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor, který dokonale zapadne do moderních interiérů. Jeho rozměry 1800 x 500 mm a výkon 667 W zajišťují vynikající vytápění. Vyrobený z oceli v barvě chromu, radiátor zdůrazňuje styl každé koupelny. Má možnost montáže topné tyče a je vybaven trvalým lakem odolným vůči korozi. Díky reakci na oheň A1 a maximální provozní teplotě do 95°C zaručuje bezpečnost a efektivitu. Ideální volba pro náročné uživatele. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,27 kg
Objem: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 667 W
Přípojky:
- 4xG ½″ zeshora a zezespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: držáky, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
667 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-500-00-01
1800 mm
500 mm
667 W
Šířka - 500 mm - ()