Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 782 W, chrom - W103-1800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
782 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je chromovaný koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, který kombinuje eleganci a vysokou energetickou účinnost 782 W. Jeho štíhlá konstrukce se perfektně hodí do každé koupelny. Vyroben z odolné oceli, je odolný vůči korozi díky vysoce kvalitnímu lakovanému povlaku. Disponuje flexibilními možnostmi připojení – 4xG ½″ – jak z pravé, tak i levé strany. Radiátor umožňuje práci při teplotě do 95°C a tlaku 0,6 Mpa, a také montáž topné tyče, zajišťující komfort tepla ve vaší koupelně. V sadě jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Váha: 16,36 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 782 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možné namontovat topnou tyč
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povlak odolný vůči korozi
Kompletní: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
782 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
782 W
Šířka - 600 mm - ()