Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, chrom - W103-1200-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
521 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1200x600 mm, nabízející tepelný výkon 521 W. Jeho chromovaný povrch dodává interiéru moderní vzhled, zatímco pevná ocelová konstrukce zaručuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Díky možnosti instalace topného tělesa si jej snadno přizpůsobíte svým potřebám. Produkt má 4 přípojky G ½″, což usnadňuje instalaci. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač, což činí montáž rychlou a bezproblémovou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,05 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 521 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
68 mm
521 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-01
1200 mm
600 mm
521 W
Šířka - 600 mm - ()