Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 521 W, zlatý - W103-1200-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
521 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios koupelnový radiátor je vynikající volbou pro elegantní koupelnu. Díky svému zlatému provedení se stává výjimečným prvkem interiéru. Výška 1200 mm a šířka 600 mm zajišťují optimální vytápění, a výkon 521 W zaručuje účinnost. Vyroben z oceli, je odolný proti korozi díky trvanlivé lakované vrstvě. Možnost montáže topné tyče zvyšuje funkčnost. Zajišťuje bezpečnost s reakcí na oheň A1 a vydrží teploty do 95 °C.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 11,05 kg
Objem: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 521 W
Přípojky:
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvětrávací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
68 mm
521 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-50
1200 mm
600 mm
521 W
Šířka - 600 mm - ()