Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 563 W, bílý - W103-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
563 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je koupelnový radiátor s výjimečnou účinností a elegancí, ideální pro každý interiér. Jeho impozantní rozměry 1200 x 600 mm a výkon 563 W zajišťují efektivní vytápění místnosti. Vyrobeno z oceli, s bílým povrchem v barvě RAL 9016, odolným proti korozi. Radiátor se vyznačuje vysokou kvalitou a trvanlivostí, díky reakci na oheň A1 a maximální provozní teplotě 95°C. Možnost montáže topného tělesa a snadná instalace díky přiloženým příslušenstvím.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,05 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 563 W
Připojení:
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
68 mm
563 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
563 W
Šířka - 600 mm - ()