Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 990 W, bílý - W103-1800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
990 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je výjimečný koupelnový radiátor s vysokou tepelnou účinností 990 W, nabízející moderní design a funkčnost. Díky rozměrům 1800 x 600 mm se snadno integruje do prostoru koupelny. Vyroben z odolné oceli s bílým povrchem RAL 9016, je odolný vůči korozi. Radiátor má 4 přípojky G ½″, což umožňuje snadnou instalaci. Rovněž vydrží vysokou provozní teplotu až 95°C a tlak 0,6 Mpa. Přiložené montážní příslušenství zajišťuje rychlou a snadnou montáž.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 68 mm
Vzdálenost připojení: 55 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 16,36 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Ohřívací výkon:
- 75/65/20 °C - 990 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoká kvalita, odolný lak odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
990 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1800-600-00-20
1800 mm
600 mm
990 W
Šířka - 600 mm - ()