Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, bílý - W103-1500-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
676 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který se dokonale hodí do moderních interiérů. Vyroben z oceli a pokrytý odolným bílým povrchem RAL 9016, vyznačuje se odolností vůči korozi. Jeho topný výkon je 676 W při teplotách 75/65/20 °C, poskytuje optimální teplo. Radiátor váží 11,53 kg a maximální provozní teplota je 95 °C. Možnost připojení z pravé nebo levé strany a možnost montáže topného tělesa jsou další výhody. V balení jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč pro připojení: 45 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 11,53 kg
Objem: 6,2 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 676 W
Přípojky:
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
676 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-20
1500 mm
500 mm
676 W
Šířka - 500 mm - ()