Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 676 W, antracit - W103-1500-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
676 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, nabízející tepelný výkon 676 W. Díky své ocelové konstrukci a elegantnímu provedení v barvě antracit RAL 7016 se dokonale hodí do každé dekorace. Výška 1500 mm a šířka 500 mm umožňují optimální rozložení tepla. Radiátor se vyznačuje reakcí na oheň A1 a vysoce kvalitním a odolným povrchem odolným vůči korozi. Možnost instalace topného tělesa a montážní sada v balení usnadňují instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,53 kg
Kapacita: 6,2 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 676 W
Připojení:
- 4xG ½″ z horní i dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
676 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-1500-500-00-66
1500 mm
500 mm
676 W
Šířka - 500 mm - ()