Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 381 W, antracit - W103-0800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
381 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je antracitový koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 500 mm, který poskytuje efektivní vytápění díky výkonu 381 W. Vyroben z oceli, vyznačuje se odolnou povrchovou úpravou odolnou proti korozi. Může pracovat při vysoké teplotě až 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Radiátor má možnost montáže topné tyče a v sadě jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač. Jeho antracitová barva (RAL 7016) dodá eleganci každé koupelně.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,67 kg
Kapotáž: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 381 W
Přípoje:
- 4xG ½" z horní a dolní strany z prava nebo z leva
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná povrchová úprava odolná proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
381 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-500-00-66
800 mm
500 mm
381 W
Šířka - 500 mm - ()