Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66
search
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66 Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 448 W, antracit - W103-0800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
448 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 600 mm, který poskytuje topný výkon 448 W v antracitové barvě RAL 7016, vhodný pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli, odolný vůči korozi díky vysoce kvalitnímu laku. Maximální teplota provozu je 95°C a pracovní tlak dosahuje 0,6 Mpa, což zajišťuje bezpečnost používání. Radiátor má 4 přípojky a možnost montáže topné tyče. V sadě je montážní sada, závěsy a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,62 kg
Kapacita: 3,9 l
Odezva na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 448 W
Přípojky:
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
448 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W103-0800-600-00-66
800 mm
600 mm
448 W
Šířka - 600 mm - ()