Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01
search
Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01 Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01 Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01 Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01 Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom - W952-0300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0300-01
Barva:
Chrom
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen FA-I Elektrická topná tyč 300 W, chrom nabízí vynikající výkon s topným výkonem 300W, ideální pro různá použití. Chromované provedení zajišťuje elegantní vzhled a LED displej umožňuje snadné sledování provozního režimu. Další funkce jako ochrana proti provozu na sucho, dětská pojistka a režimy Sensitive a Comfort činí zařízení nejen bezpečným, ale i pohodlným pro použití. Celková délka: 426 mm, závit topné tyče: G 1/2", stupeň ochrany: IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Chrom
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu "na sucho"
K správnému fungování vyžaduje topná tyč naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném časovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0300-01
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()