Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20
search
Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý - W952-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, bílý je ideální volbou pro každého, kdo si cení pohodlí a funkčnosti. S celkovou délkou 656 mm a délkou topného prvku 540 mm tento bílý ohřívač nabízí impozantní topný výkon 600 W. Při provozním napětí 230V/50 Hz a připojovacím kabelu o délce 1,5 m zajišťuje spolehlivý provoz. Závit topného tělesa G 1/2" a stupeň ochrany IP44 zaručují bezpečnost používání. LED displej a funkce jako ochranná dětská pojistka a nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C zdůrazňují jeho technologickou vyspělost.
Technické údaje:
Celková délka: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Dodatečné zabezpečení proti provozu "na sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Ovládání teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,03%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()