Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01
search
Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01 Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01 Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01 Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01 Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W, chrom - W952-0900-01
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0900-01
Barva:
Chrom
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen FA-I elektrický ohřívač 900 W je zařízení s elegantním chromovaným povrchem. Vyznačuje se topným výkonem 900 W a provozním napětím 230V/50 Hz. Celková délka je 866 mm, délka topného prvku 750 mm. Vybaven LED displejem, funkcí ochrany proti provozu nasucho, dětskou pojistkou a třemi provozními režimy: Sensitive (udržování teploty 40°C-65°C), Comfort (režim sušení) a dětská pojistka. Připojovací kabel má délku 1,5 m. Výrobek má stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Chrom
Topný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Aby ohřívač správně fungoval, vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybraném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
900 W
Barva
Chrom
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0900-01
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()