Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01
search
Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01 Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01 Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01 Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01 Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom - W952-0600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W952-0600-01
Barva:
Chrom
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen FA-I elektrická topná tyč 600 W, chrom je produkt, který nabízí výkon a modernost. Díky tepelnému výkonu 600 W, délce topného prvku 540 mm a krytí IP44 zajišťuje efektivní vytápění a bezpečnost používání. LED displej usnadňuje obsluhu a funkce jako sušení, dětská pojistka a ochrana proti chodu 'nasucho' zvyšují komfort a bezpečnost. Chromované provedení dodává eleganci, což činí topnou tyč perfektně zapadající do každého interiéru.
Technické údaje:
Celková délka: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Chrom
Tepelný výkon: 600 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Krytí: IP44
LED displej indikující režim provozu
Přídavná ochrana proti chodu "nasucho"
Topná tyč vyžaduje pro správnou funkci naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Funkce topné tyče:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0600-01
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()