Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, bílá - W952-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W952-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W je pokročilé zařízení, které nabízí širokou škálu funkcionalit. S celkovou délkou 866 mm a délkou topného prvku 750 mm se ideálně hodí pro různé aplikace. Díky výkonu 900 W a napětí 230V/50 Hz zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Bílá barevnost a LED displej přidávají moderní vzhled. Další funkce zahrnují např. zámek pro děti, sušící funkci a ochranu proti práci na "sucho". Stupeň ochrany IP44 zaručuje bezpečnost použití.
Technické údaje:
Celková délka: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující pracovní režim
Další ochrana proti práci na "sucho"
Aby topné těleso správně fungovalo, je třeba naplnit topení vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Citlivé nastavení umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané hodinové škále
- Zámek pro děti umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0900-20
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()