Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20
search
Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20 Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20 Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20 Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20 Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý - W956-0500-20
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
Index:
W956-0500-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
500 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrický ohřívač 500 W, bílý je ideálním řešením pro váš domov. S topným výkonem 500 W, délkou topného prvku 470 mm a bílou barvou zaručuje efektivní a stylové vytápění. Vybaven LED displejem a funkcemi Sensitive, Comfort a ECO umožňuje přesnou kontrolu teploty v rozmezí od 30°C do 70°C, možnost sušení a úsporu energie. S dodatečnou ochranou proti chodu na sucho a stupněm ochrany IP44 zajišťuje bezpečnost a komfort používání.
Technické údaje:
Celková délka: 559 mm
Délka topného prvku: 470 mm
Barva: bílá
Topný výkon: 500 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit ohřívače: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující pracovní režim
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Pro správné fungování ohřívače je nutné naplnit radiátor vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce ohřívače:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, což umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
500 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W956-0500-20
500 W