Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70
search
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá - W956-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W956-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Barva - Černá - ()
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 900 W, černá nabízí vysoký topný výkon 900 W, což zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Délka topného článku 750 mm a LED displej ukazující režim práce zaručují pohodlí užívání. Zařízení disponuje různými funkcemi, jako jsou Sensitive, Comfort a ECO, které umožňují přesné nastavení teploty, režim sušení a úsporu energie. Topná tyč je vybavena ochranou proti chodu na "sucho" a má stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 839 mm
Délka topného článku: 750 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Topná tyč pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topné tyče:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Funkce ECO šetří energii prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W956-0900-70
900 W