Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W, černé - W956-0500-70
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
Index:
W956-0500-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
500 W
Barva - Černá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 500 W v černé barvě je ideálním řešením pro vytápění. Má topný výkon 500 W a provozní napětí 230V/50 Hz. Lze ji snadno připojit díky 1,5 m připojovacímu kabelu. Je vybavena LED displejem indikujícím provozní režim a další ochranou proti provozu "naprázdno". Funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují přesné nastavení teploty, možnost sušení a úsporu energie. Stupeň ochrany IP44 zaručuje její trvanlivost.
Technické údaje:
Celková délka: 559 mm
Délka topného tělesa: 470 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 500 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu "naprázdno"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
500 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W956-0500-70
500 W