Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny s čidlem vlhkosti, bílý - W9601-100H-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXS 100 je vynikající řešení pro každou koupelnu. Díky průměru 100 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 95 m3/h zajišťuje efektivní větrání. Jeho nízký příkon (12 W) a tichá hladina hluku (34 dB) zvyšují komfort použití. Produkt se vyznačuje bílou barvou, zpětnou klapkou, kuličkovými ložisky a čidlem vlhkosti, které automaticky zapíná ventilátor při vlhkosti 60%-90%. Vysoké standardy ochrany (IPX4) zaručují spolehlivost a trvanlivost.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Senzor vlhkosti
Ano
Návod k obsluze
20,06%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()