Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, černý - W9601-100H-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti nabízí mimořádný výkon s maximálním průtokem vzduchu 95 m3/h a nízkou hlučností 34 dB. Černý, čtvercový ventilátor o průměru 100 mm pracuje s příkonem 12 W a je vybaven zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, což zajišťuje dlouhou životnost a všestrannost montáže. Čidlo vlhkosti automaticky spouští zařízení, což zaručuje optimální úroveň vlhkosti v rozmezí 60%-90%. Napájení 230 V/50 Hz a třída ochrany IPX4 zajišťují bezpečnost používání.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hlučnost ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Třída ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětný klapka zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()