Mexen AXS 150 ventilátor do koupelny, bílý - W9601-150-00
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-150-00
Barva:
Bílá
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXS 150 ventilátor do koupelny v bílé barvě se vyznačuje průměrem 150 mm a maximálním průtokem vzduchu 240 m3/h, což zajišťuje efektivní ventilaci. Zařízení spotřebovává maximálně 18 W a generuje maximální hluk na úrovni 35 dB ve vzdálenosti 3 metrů. Napájeno je proudem o napětí 230 V/50 Hz, s úrovní ochrany IPX4. Další výhodou je zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu a kuličková ložiska, která zajišťují dlouhou životnost a flexibilní montáž.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do prostoru
Rozměry:
A - 149 mm
B - 193 mm
C - 112 mm
D - 35 mm
Průměr
150 mm
Barva
Bílá
Návod k obsluze
20,08%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-150-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()