Mexen AXS 150 ventilátor koupelnový, černý - W9601-150-70
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-150-70
Barva:
Černá
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen AXS 150 ventilátor koupelnový, černý je spolehlivým řešením pro ventilaci koupelny. S průměrem 150 mm nabízí maximální průtok vzduchu 240 m3/h, přičemž spotřebovává pouze 18 W energie. Nízká úroveň hluku 35 dB a napájení 230 V/50 Hz zajišťují komfort užívání. Stupeň ochrany IPX4 zaručuje odolnost proti vlhkosti. Ventilátor je vybaven zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, což prodlužuje jeho životnost a umožňuje montáž v libovolné poloze, na stěně nebo na stropě.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Úroveň hluku ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje návratu vzduchu z kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 193 mm
C - 112 mm
D - 35 mm
Průměr
150 mm
Barva
Černá
Návod k obsluze
20,02%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-150-70
150 mm
Průměr - 150 mm - ()