Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W101-0900-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-0900-500-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Elektrický radiátor Mexen Neptun spojuje eleganci a funkčnost ve zlaté barvě. Díky rozměrům 900 x 500 mm a výkonu 300 W se skvěle hodí do každého interiéru. Vyrobený z odolné oceli, zajišťuje dlouhodobou odolnost proti korozi. Radiátor funguje při napětí 230V/50 Hz s pokročilým dotykovým ovládáním LED a termostatem. Funkce Sensitive umožňuje přesnou regulaci teploty od 40°C do 65°C a možnost Comfort umožňuje sušení v určeném časovém rozsahu. Zabezpečení jako dětská pojistka a ochrana před provozem na 'sucho' zaručují bezpečnost užívání. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a zátky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,67 l
Výkon topení: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykololem
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v určitém časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-0900-500-2300-50
900 mm
500 mm
300 W
Výška - 900 mm - ()