Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1400-500-2600-66
Výška:
1400 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Neptun je moderní elektrický radiátor, který kombinuje elegantní design s funkčností. Díky výšce 1400 mm a šířce 500 mm se dokonale hodí do různých prostor. Topný výkon 600 W a 21 topných tyčí zajišťují účinné vytápění. Antracitová barva a ocelová konstrukce mu dodávají odolnost a ochranu proti korozi. Dotykový LED displej umožňuje přesné ovládání teploty, zatímco vestavěný termostat udržuje optimální teplotu. Funkce jako Sensitive a Comfort zajišťují pohodlné přizpůsobení nastavení, a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost použití. Další prvky, jako ochrana proti suchému provozu a vysoká kvalita povrchové úpravy, činí z radiátoru Mexen Neptun ideální volbu pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,3 l
Výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 21
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání přes LED displej
Dodatečná ochrana pro práci "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody například s glykol
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v určeném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1400-500-2600-66
1400 mm
500 mm
600 W
Výška - 1400 mm - ()