Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W101-0900-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-0900-500-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Neptun o rozměrech 900x500 mm, je ideální kombinací elegance a funkčnosti. Díky chromovanému povrchu a provedení z oceli je odolný proti korozi a velmi trvanlivý. Topný výkon 300 W s 15 topnými tyčemi zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Radiátor nabízí inteligentní dotykové ovládání LED, termostat a ochrany proti provozu naprázdno. Funkce jako teplota v rozmezí 40-65°C nebo rodičovský zámek zvyšují komfort užívání. V balení je montážní sada a příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,67 l
Výkon: 300 W
Množství topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu naprázdno
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, trvanlivý povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané hodinové škále
- Rodičovský zámek umožňuje zablokovat kontroler topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-0900-500-2300-01
900 mm
500 mm
300 W
Výška - 900 mm - ()