Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, bílý - W101-1400-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1400-500-2600-20
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Neptun je skvělou volbou pro každé interiér. Jeho kompaktní rozměry (1400 x 500 mm) a výkon 600 W zajišťují efektivní vytápění. Bílá barva a ocelová konstrukce dodávají eleganci a trvanlivost, zatímco povrchová úprava odolná vůči korozi zajišťuje dlouhou životnost. Radiátor má 21 tyčí, termostat a dotykové LED ovládání. Funkce jako Sensitive a Comfort umožňují přizpůsobení teploty a dětská pojistka zajišťuje bezpečnost. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 21
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1400-500-2600-20
1400 mm
500 mm
600 W
Výška - 1400 mm - ()