Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01 Mexen Neptun elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, chrom - W101-1600-500-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1600-500-2600-01
Výška:
1600 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Neptun je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1600 x 500 mm, ideální pro moderní interiéry. Má topný výkon 600 W a chromovanou povrchovou úpravu, která je odolná proti korozi. Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli a jeho provoz podporuje vestavěný termostat a inteligentní ovládání pomocí LED displeje. Neptun nabízí funkce jako nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C a možnost sušení. Další ochrany zajišťují bezpečné použití a montážní prvky jsou součástí balení.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak, odolný proti korozi
Pro správné fungování je nutné radiátor naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v použitém časovém rozvrhu
- Dětský zámek umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
66 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W101-1600-500-2600-01
1600 mm
500 mm
600 W
Výška - 1600 mm - ()