Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70
search
Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70 Mexen Neptun elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, černý - W101-1400-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W101-1400-500-2600-70
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Neptun 1400 x 500 mm je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a efektivní řešení vytápění. Díky rozměrům 1400 mm na výšku a 500 mm na šířku, tento radiátor o výkonu 600 W, vyrobený z odolné oceli v elegantní černé barvě, se perfektně začlení do jakéhokoliv interiéru. Má 21 topných tyčí a vestavěný termostat umožňující přesnou kontrolu teploty. Vybaven dotykovým LED displejem, funkcemi jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka, zajišťující plnou bezpečnost používání. Kromě toho má ochranu proti provozu na „sucho“ a ochranu IP44, garantující odolnost proti vlhkosti. Montéři ocení kompletní montážní sadu a závěsy v balení.
Technické údaje:
Výška: 1400 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 66 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 21
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkčnost vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a slepé uzávěry
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamčení regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
66 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W101-1400-500-2600-70
1400 mm
500 mm
600 W
Výška - 1400 mm - ()