Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 738 W, bílý - W105-1800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
738 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran koupelnový radiátor kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Díky rozměrům 1800 x 600 mm a výkonu 738 W se perfektně hodí do každé koupelny, zajišťuje efektivní a rovnoměrné vytápění. Vyroben z trvanlivé oceli v chromové barvě, je odolný proti korozi. Má spodní a střední připojení a možnost montáže topné tyče. Jeho kompaktní rozměry a maximální pracovní tlak 0,4 Mpa z něj činí ideální volbu pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,31 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 738 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
738 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
738 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()