Mexen Ares koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70-S
search
Mexen Ares koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70-S Mexen Ares koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70-S Mexen Ares koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-70-S
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
240 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor boční 700 x 400 mm je ideálním řešením pro ty, kteří hledají stylové a funkční topení. Díky rozměrům 700x400 mm a výkonu 240 W se radiátor skvěle hodí do každé koupelny. Černá barva RAL 9005 a ocelová konstrukce zajišťují eleganci a trvanlivost. Produkt odolný vůči korozi, s možností instalace topného tělesa. Vydrží teploty do 95 °C a tlak 0,6 Mpa, což zaručuje bezpečné použití. Součástí jsou nezbytné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 35 cm (spodní)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,42 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 240 W
Přípojky:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Kompletní sada: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
240 W
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
35 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-70-S
700 mm
400 mm
240 W
Šířka - 400 mm - ()