Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01
search
Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W103-0800-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-0800-500-2300-01
Výška:
800 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Helios je ideálním řešením pro elegantní a efektivní vytápění místností. Díky svému modernímu designu v chromové barvě a rozměrům 800 x 500 mm se dokonale hodí do jakéhokoliv interiéru. Vyrobený z oceli, nabízí topný výkon 300 W a 15 topných tyčí, což zajišťuje rychlé a rovnoměrné vytápění. Pokročilé dotykové ovládání s LED displejem a funkce jako Sensitive, Comfort nebo dětská pojistka zaručují komfort a bezpečnost použití. Navíc vestavěný termostat a ochrana IP44 činí z něj spolehlivou volbu. Sada obsahuje také nezbytné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,5 l
Topný výkon: 300 W
Množství topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný povlak proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-0800-500-2300-01
800 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()