Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1800-500-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W103-1800-500-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor ideální pro každý interiér. Díky výšce 1800 mm a šířce 500 mm, v elegantní antracitové barvě, zapadne do každého prostoru. Vyroben z trvanlivé oceli, s výkonem 900 W a 33 topnými tyčemi, efektivně vyhřeje i velké místnosti. Obsahuje dotykové LED ovládání, termostat a funkce jako Sensitive a Comfort. IP44 zajišťuje ochranu proti vodě, a další zabezpečení proti "suchému" provozu zvyšuje bezpečnost užívání. Ideální pro náročné uživatele díky dětské pojistce a vysoce kvalitnímu laku odolnému vůči korozi.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,7 l
Výkon topného tělesa: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V sadě: držáky, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném hodinovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W103-1800-500-2900-66
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()