Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50
search
Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50 Mexen Helios elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, zlatý - W103-0800-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-0800-500-2300-50
Výška:
800 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios je výjimečný zlatý elektrický radiátor, který kombinuje elegantní design s funkčností. S rozměry 800x500 mm a výkonem 300 W se ideálně hodí do moderních interiérů. Díky 15 topným tyčím a integrovanému termostatu zajišťuje optimální teplotu. Pevná ocel a trvanlivý lak zaručují odolnost proti korozi. Dotykové ovládání s LED displejem a funkce jako Sensitive a Comfort zvyšují komfort používání. Bezpečnost zajišťuje IP44 a ochrana proti provozu na sucho. V sadě je kompletní montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Objem: 3,5 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Integrovaný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
K správnému fungování radiátoru je třeba naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykolom
Kompletní sada obsahuje závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-0800-500-2300-50
800 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()