Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-500-2900-50
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor, který dokonale kombinuje funkčnost a eleganci díky zlatému povrchu a moderním funkcím. Nabízí impozantní topný výkon 900 W při rozměrech 1800 x 500 mm, což zajišťuje efektivní a rychlé vytápění místností. Díky 33 topným tyčím a vestavěnému termostatu radiátor udržuje požadovanou teplotu a dotykové ovládání s LED displejem usnadňuje obsluhu. Dodatečné funkce jako Comfort s možností sušení, Sensitive pro přesnou regulaci teploty a dětská pojistka zajišťují plnou bezpečnost používání. Produkt je vyroben z vysoce kvalitní oceli s ochranou IP44 a trvanlivou povrchovou úpravou odolnou proti korozi. V balení se nacházejí závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před provozem "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má sušicí funkci, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-50
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()