Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1500-500-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1500-500-2900-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který kombinuje estetiku a funkčnost. Díky topnému výkonu 900 W a 26 topným tyčím zajišťuje efektivní vytápění místností. Vyroben z oceli a pokryt trvalým lakem odolným proti korozi, dokonale zapadá do každého prostoru. Dotykové ovládání s LED displejem a funkce jako dětská pojistka, možnost sušení a ochrana před "suchým" chodem činí jeho používání bezpečným a pohodlným. Další výhodou je termostat udržující stálou teplotu a možnost naplnění vodou nebo směsí vody s glykolem. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a uzavírací zátky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,2 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před provozem "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v určeném hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1500-500-2900-20
1500 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()