Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W103-1200-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1200-500-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Helios je ideální řešení pro efektivní vytápění místností. Jeho výška je 1200 mm a šířka 500 mm, což z něj činí kompaktní, ale výkonné zařízení s topným výkonem 600 W. Bílá barva a ocelový materiál zaručují trvanlivost a moderní vzhled. Radiátor má 22 topných tyčí a vestavěný termostat a dotykové ovládání na LED displeji usnadňuje regulaci teploty. Funkce jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka zvyšují jeho funkčnost a dodatečná ochrana proti suchému provozu zajišťuje bezpečnost používání. Závěsy a montážní sada jsou přiloženy, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,1 l
Topná síla: 600 W
Počet topných tyčí: 22
Celková délka topného článku: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykoly
V balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort disponuje volbou sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1200-500-2600-20
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()