Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W103-1800-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-600-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1800x600 mm, který poskytuje vysoký topný výkon 900 W. Vyrobený z trvanlivé oceli, pokrytý lakovou povrchovou úpravou odolnou proti korozi, zajišťuje efektivní a spolehlivé vytápění. Obsahuje 33 topných tyčí a pokročilé dotykové ovládání s LED displejem, vestavěný termostat a ochranu proti provozu na "sucho". Díky funkcím Sensitive a Comfort lze přesně přizpůsobit teplotu potřebám. Součástí je montážní sada a držáky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná proti korozi
K správnému fungování vyžaduje radiátor naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolovým
Součástí je: držáky, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má sušicí možnost, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-600-2900-20
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()