Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W103-1800-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W103-1800-600-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Helios je ideálním řešením pro ty, kteří si cení styl a funkčnost. Jeho elegantní černý povrch je odolný proti korozi a konstrukce z oceli zaručuje odolnost. Díky topnému výkonu 900 W a 33 topným tyčím zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Je vybaven dotykovým LED displejem a termostatem, který udržuje požadovanou teplotu. Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty a dodatečné zabezpečení zajišťuje bezpečné používání. IP44 zajišťuje ochranu a montážní sada usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana před prací "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor k správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepené zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení ohřevu v hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W103-1800-600-2900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()