Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W103-1200-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1200-500-2600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Helios je elegantní černý elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Díky topnému výkonu 600 W rychle vytápí místnost a 22 topných tyčí zajišťuje rovnoměrné šíření tepla. Vestavěný termostat a ochrana IP44 zaručují bezpečnost používání a funkce jako Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty. Ovládán dotykově s LED displejem, Helios nabízí komfort a snadnou obsluhu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapitacita: 5,1 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 22
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor k správné funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1200-500-2600-70
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()