Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W103-1200-500-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm a výkonu 600 W, ideální pro váš interiér. Vyrobený z trvanlivé oceli a pokrytý antracitovým povlakem odolným proti korozi zajišťuje dlouhodobé použití. Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje umožňuje přesné nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C a využití funkce sušení a rodičovské ochrany. Vestavěný termostat a další ochrana proti práci "nasucho" zaručují bezpečný provoz. Díky stupni ochrany IP44 se hodí pro různé podmínky. V balení se nacházejí závěsy, montážní sada a zaslepovací uzávěry.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 5,1 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 22
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Další ochrana proti práci "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsah balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- Rodičovská ochrana umožňuje uzamknout ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
54 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W103-1200-500-2600-66
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()