Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W103-1500-500-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1500-500-2900-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrický radiátor Mexen Helios je ideálním řešením pro osoby oceňující komfort a moderní design. Díky vysokému výkonu 900 W a 26 topným tyčím poskytuje efektivní vytápění za všech podmínek. Antracitová barva a ocelový materiál zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi. Dotykové LED ovládání usnadňuje použití, umožňuje nastavení v rozsahu 40°C-65°C, funkci sušení a dětskou pojistku, což činí radiátor bezpečným a funkčním. Integrovaný termostat a ochrana proti práci "na sucho" zajišťují spolehlivý provoz. Součástí jsou montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,2 l
Výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka topné tyče: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1500-500-2900-66
1500 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()