Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W103-1800-600-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W103-1800-600-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, ideální do stylových interiérů. Vyrobený z odolné oceli v barvě antracitu nabízí topný výkon 900 W. Díky 33 topným tyčím zajišťuje efektivní vytápění. S vestavěným termostatem a ochranou proti provozu na "sucho" je tento radiátor bezpečný a energeticky úsporný. Dotykové ovládání s LED displejem umožňuje snadné nastavení teploty. Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topidla: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před provozem na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsů, montážní sady a uzavíracích zátků
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v zvoleném časovém rozpětí
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topidla
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W103-1800-600-2900-66
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()