Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-600-2900-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor o impozantních rozměrech 1800 x 600 mm, ideální pro efektivní vytápění prostoru. Jeho zlatá barva přidává eleganci a ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost. Topný výkon 900 W umožňuje rychlé a účinné vytápění. Vybaven 33 topnými tyčemi a dotykovým LED displejem umožňuje přesné ovládání teploty díky funkci Sensitive. Vestavěný termostat a ochrana IP44 zvyšují bezpečnost používání. Produkt má funkci Comfort a dětský zámek, což zajišťuje pohodlí a bezpečnost používání v každé situaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 68 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topné tyče: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje správné fungování naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu v hodinové škále
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
68 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-600-2900-50
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()